מנהלת הקהילה – מירי סבג

26 ביוני 2014 0
   

מירי סבג

נשואה +4  
תושבת גן נר

מירי בעלתB.A  בחוג הרב תחומי במדעי החברה במגמת סוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללת עמק יזרעאל ותואר שני מוסמכת M.H.A במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בן גוריון שבנגב.

מירי עבדה עד לאחרונה  20 שנה בשירותי בריאות כללית אחרי כאשר תפקידה האחרון היה , ניהול  מחלקת סל שירותים של מחוז הצפון ובנוסף שמשה כחברת הנהלה.

ניסיונה של מירי סבג כולל ניהול בשלל תפקידים ניהוליים החל מניהול מרפאות, פרויקטים בניהם הכנת הצוותים לשעת חירום וכן כמרצה בכירה בארגון.

unnamed

החזון והאני מאמין של מירי סבג:

אני מעונינת ליצור לתושבי גן נר סביבת מגורים הרמונית, בעלת יד רחבה של שירותים קהילתיים ופיתוח סביבתי ואישי לכל תושב, אני מאמינה שמעורבות קהילתית יכולה לתרום רבות להתפתחות הישוב וליצירת סביבת חיים איכותית ומשמעותית.

כחלק מתפקידי אני רואה בהגדלת השירותים להם זכאי התושב, כגון: קבלת שירותי מרפאה טובים ונגישים יותר, דאגה לשיפור ושמירה על קשר ישיר מול המועצה האזורית, שיפור  שירותי הדת הניתנים בישוב, אני מאמינה בקיום חיים הרמוניים תוך שילוב פעילויות מותאמות לאוכלוסייה הדתית ולאוכלוסייה החילונית.

אני מעונינת במציאת עניין לתושבים בכל הגילאים, בארגון  פעילויות העשרה וניצול זמנם הפנוי. אני מצפה לשיתוף פעולה מלא מצד התושבים תוך שימוש בשיטת הדלת הפתוחה בה אאפשר לכל תושב להביע את דעתו ולהיות מעורב,  אני מאמינה שמעורבות זו תהווה שיפור ניכר בקשר שבין הנהלת הישוב לתושבים, יחד נוכל להקים בנק מטרות ולדאוג למימושו תוך שקיפות מלאה.

לסיכום:

בחזון שלי, אני שואפת ליצור רמת חיים גבוהה לתושבי הישוב היפה והמקסים שלנו, תוך קידום פרויקט בנים ממשיכים של המועצה, אני בדעה שילדינו ויביאו רוח חיה וצעירה לתוכנו.

פרטי יצירת קשר:
משרד:

במשרד: 6401488 – שלוחה 2

נייד: 050-9880203

דוא"ל: menahelganner@gmail.com

                                                   

 

השאר תגובה »